VND5T100AJTR-E
VND5T100AJTR-E STMicroelectronics
en.DM00023252.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 100mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 8V ~ 36V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 16A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: PowerSSO-12
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage
Part Status: Active
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STMICROELECTRONICS - VND5T100AJTR-E - Leistungsverteilungsschalter, High-Side, 2 Ausgänge, 24V, 22A, 100 mOhm, PowerSSO-12, tariffCode: 85423990, Durchlasswiderstand: 0.1ohm, rohsCompliant: YES, Überhitzungsschutz: Ja, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q100, Strombegrenzung: 22A, IC-Gehäuse / Bauform: PowerSSO, MSL: MSL 3 - 168 Stunden, usEccn: EAR99, Anzahl der Kanäle: 2Kanäle, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Polarität der Eingänge On / Enable: -, Leistungsschaltertyp: High-Side, euEccn: NLR, Eingangsspannung: 24V, Anzahl der Pins: 12Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Anzahl der Ausgänge: 2Ausgänge, SVHC: No SVHC (21-Jan-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VND5T100AJTR-E VND5T100AJTR-E Виробник : STMICROELECTRONICS 4189471.pdf Description: STMICROELECTRONICS - VND5T100AJTR-E - Leistungsverteilungsschalter, High-Side, 2 Ausgänge, 24V, 22A, 100 mOhm, PowerSSO-12
tariffCode: 85423990
Durchlasswiderstand: 0.1ohm
rohsCompliant: YES
Überhitzungsschutz: Ja
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q100
Strombegrenzung: 22A
IC-Gehäuse / Bauform: PowerSSO
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 2Kanäle
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Polarität der Eingänge On / Enable: -
Leistungsschaltertyp: High-Side
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 24V
Anzahl der Pins: 12Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Anzahl der Ausgänge: 2Ausgänge
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
VND5T100AJTR-E VND5T100AJTR-E Виробник : STMicroelectronics en.dm00023252.pdf Current Limit SW 2-IN 2-OUT to 30A 12-Pin PowerSSO EP T/R Automotive AEC-Q100
Packaging: Cut Tape (CT)
Switch Type: General Purpose
Rds On (Typ): 100mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 8V ~ 36V
Current - Output (Max): 16A
Ratio - Input:Output: 1:1
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 2
VND5T100AJTR-E VND5T100AJTR-E Виробник : STMICROELECTRONICS en.DM00023252.pdf Description: STMICROELECTRONICS - VND5T100AJTR-E - Leistungsverteilungsschalter, High-Side, 2 Ausgänge, 24V, 22A, 100 mOhm, PowerSSO-12
tariffCode: 85423990
Durchlasswiderstand: 0.1ohm
rohsCompliant: YES
Überhitzungsschutz: Ja
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q100
Strombegrenzung: 22A
IC-Gehäuse / Bauform: PowerSSO
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Anzahl der Kanäle: 2Kanäle
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 24V
Anzahl der Pins: 12Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Anzahl der Ausgänge: 2Ausgänge
SVHC: No SVHC (21-Jan-2025)
Мінімальне замовлення: 4
VND5T100AJTR-E VND5T100AJTR-E Виробник : STMicroelectronics en.DM00023252.pdf Power Switch ICs - Power Distribution Double Ch High Side 58V 100mOhm 22A
Мінімальне замовлення: 2