VND5T100LAJTR-E
VND5T100LAJTR-E STMicroelectronics
vnd5t100laj-e.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Current Limit SW 2-IN 2-OUT to 30A Automotive AEC-Q100 12-Pin PowerSSO EP T/R
на замовлення 2500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad, Output Type: N-Channel, Mounting Type: Surface Mount, Number of Outputs: 2, Interface: On/Off, Switch Type: General Purpose, Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ), Output Configuration: High Side, Rds On (Typ): 100mOhm, Input Type: Non-Inverting, Voltage - Load: 8V ~ 36V, Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required, Current - Output (Max): 16A, Ratio - Input:Output: 1:1, Supplier Device Package: PowerSSO-12, Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Part Status: Active, Grade: Automotive, Qualification: AEC-Q100.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VND5T100LAJTR-E VND5T100LAJTR-E Виробник : STMicroelectronics vnd5t100laj-e.pdf Current Limit SW 2-IN 2-OUT to 30A Automotive AEC-Q100 12-Pin PowerSSO EP T/R
Кількість Ціна
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: 12-LSOP (0.154", 3.90mm Width) Exposed Pad
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 2
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 100mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 8V ~ 36V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 16A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: PowerSSO-12
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature
Grade: Automotive
Part Status: Active
Qualification: AEC-Q100
Мінімальне замовлення: 2
VND5T100LAJTR-E VND5T100LAJTR-E Виробник : STMicroelectronics en.DM00058385.pdf Gate Drivers Double Ch 100mOhm 58V 8 to 36V 22A
Мінімальне замовлення: 2
товару немає в наявності
Packaging: Tape & Reel (TR)
Output Type: N-Channel
Mounting Type: Surface Mount
Number of Outputs: 2
Interface: On/Off
Switch Type: General Purpose
Rds On (Typ): 100mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 8V ~ 36V
Current - Output (Max): 16A