VND7050AJ12TR
VND7050AJ12TR STMicroelectronics
en.DM00165498.pdf
Виробник: STMicroelectronics
Description: IC PWR DRVR N-CHAN 1:1 PWRSSO12
Packaging: Tape & Reel (TR)
Features: Auto Restart
Package / Case: 12-PowerLSOP (0.154", 3.90mm Width)
Switch Type: General Purpose
Operating Temperature: -40°C ~ 150°C (TJ)
Output Configuration: High Side
Rds On (Typ): 50mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 4V ~ 28V
Voltage - Supply (Vcc/Vdd): Not Required
Current - Output (Max): 21A
Ratio - Input:Output: 1:1
Supplier Device Package: PowerSSO-12
Fault Protection: Current Limiting (Fixed), Open Load Detect, Over Temperature, Over Voltage, UVLO
Part Status: Active
на замовлення 5000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: STMICROELECTRONICS - VND7050AJ12TR - Leistungsverteilungsschalter, High-Side, Active-High, 13V, 2 Ausgänge, 30A, 0.05 Ohm, PowerSSO-12, tariffCode: 85423990, Durchlasswiderstand: 0.05ohm, rohsCompliant: YES, Überhitzungsschutz: Ja, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Strombegrenzung: 30A, MSL: MSL 3 - 168 Stunden, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -40°C, Polarität der Eingänge On / Enable: Aktiv-High, Leistungsschaltertyp: High-Side, euEccn: NLR, Eingangsspannung: 13V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q100, Anzahl der Pins: 12Pin(s), Produktpalette: -, productTraceability: No, Bauform - Leistungsverteilungsschalter: PowerSSO, Betriebstemperatur, max.: 150°C, Anzahl der Ausgänge: 2Ausgänge, SVHC: No SVHC (15-Jan-2019).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VND7050AJ12TR VND7050AJ12TR Виробник : STMICROELECTRONICS 2819131.pdf Description: STMICROELECTRONICS - VND7050AJ12TR - Leistungsverteilungsschalter, High-Side, Active-High, 13V, 2 Ausgänge, 30A, 0.05 Ohm, PowerSSO-12
tariffCode: 85423990
productTraceability: No
rohsCompliant: YES
euEccn: NLR
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
usEccn: EAR99
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 100
Packaging: Cut Tape (CT)
Features: Auto Restart
Switch Type: General Purpose
Rds On (Typ): 50mOhm
Input Type: Non-Inverting
Voltage - Load: 4V ~ 28V
Current - Output (Max): 21A
Ratio - Input:Output: 1:1
Part Status: Active
Мінімальне замовлення: 2
Мінімальне замовлення: 2
tariffCode: 85423990
Durchlasswiderstand: 0.05ohm
rohsCompliant: YES
Überhitzungsschutz: Ja
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Strombegrenzung: 30A
MSL: MSL 3 - 168 Stunden
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -40°C
Polarität der Eingänge On / Enable: Aktiv-High
Leistungsschaltertyp: High-Side
euEccn: NLR
Eingangsspannung: 13V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: AEC-Q100
Anzahl der Pins: 12Pin(s)
Produktpalette: -
productTraceability: No
Bauform - Leistungsverteilungsschalter: PowerSSO
Betriebstemperatur, max.: 150°C
Anzahl der Ausgänge: 2Ausgänge
SVHC: No SVHC (15-Jan-2019)
Мінімальне замовлення: 4
VND7050AJ12TR VND7050AJ12TR Виробник : STMicroelectronics 434149506225288dm00165498.pdf Current Limit SW 2-IN 2-OUT to 42A Automotive AEC-Q100 12-Pin PowerSSO EP T/R
товару немає в наявності