VPCT102G470K1GV001E
VPCT102G470K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
VPDR202W471K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 0805
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 47 pF
на замовлення 9585 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 9
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 0805, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 47 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPCT102G470K1GV001E VPCT102G470K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. VPDR202W471K1GV001E Description: CAP CER 47PF 1KV C0G/NP0 0805
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 47 pF
товару немає в наявності
VPCT102G470K1GV001E VPCT102G470K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 0805 47pF 10% 1KV