VPCT102W102K1GF001E
VPCT102W102K1GF001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-emi-filters.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 1000PF 1KV X7R 0805
Tolerance: ±10%
Features: Soft Termination, High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Capacitance: 1000 pF
Написати відгук
Description: CAP CER 1000PF 1KV X7R 0805, Tolerance: ±10%, Features: Soft Termination, High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 1000V (1kV), Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Boardflex Sensitive, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPCT102W102K1GF001E VPCT102W102K1GF001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-emi-filters.pdf Description: CAP CER 1000PF 1KV X7R 0805
Tolerance: ±10%
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 1000V (1kV)
Temperature Coefficient: X7R
Capacitance: 1000 pF