VPCT501W103K1GV001E
VPCT501W103K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
VPDR202W471K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 0805 (2012 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.055" (1.40mm)
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 51500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 0805, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 0805 (2012 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.080" L x 0.050" W (2.03mm x 1.27mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.055" (1.40mm), Part Status: Active, Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPCT501W103K1GV001E VPCT501W103K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. VPDR202W471K1GV001E Description: CAP CER 10000PF 500V X7R 0805
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Part Status: Active
Capacitance: 10000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 27
VPCT501W103K1GV001E VPCT501W103K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 0805 10000pF 10% 500V