VPDD202G680K1GV001E
VPDD202G680K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
VPDR202W471K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 68PF 2KV C0G/NP0 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.18mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF
на замовлення 6000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 68PF 2KV C0G/NP0 1206, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.18mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Part Status: Active, Capacitance: 68 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDD202G680K1GV001E VPDD202G680K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. VPDR202W471K1GV001E Description: CAP CER 68PF 2KV C0G/NP0 1206
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Applications: SMPS Filtering
Part Status: Active
Capacitance: 68 pF