VPDD302W102K1GV001E
VPDD302W102K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
VPDR202W471K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: HV CAP PME 1000PF 3000V 1206 X7R
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 1000 pF
на замовлення 3000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HV CAP PME 1000PF 3000V 1206 X7R, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 3000V (3kV), Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 1000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDD302W102K1GV001E VPDD302W102K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. VPDR202W471K1GV001E Description: HV CAP PME 1000PF 3000V 1206 X7R
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 3000V (3kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 1000 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
VPDD302W102K1GV001E VPDD302W102K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 1206 1000pF 10% 3KV