VPDD501G100K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
high-voltage-mlc-capacitors
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: IC
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 10 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: IC, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.17mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 10 pF.
Інші пропозиції VPDD501G100K1GV001E
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDD501G100K1GV001E VPDD501G100K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 1206 10pF 10% 500V