VPDD501G331J1GV001E
VPDD501G331J1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1206 (3216 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.18mm x 1.57mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.067" (1.70mm)
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1206, Tolerance: ±5%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1206 (3216 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.125" L x 0.062" W (3.18mm x 1.57mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.067" (1.70mm), Capacitance: 330 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDD501G331J1GV001E VPDD501G331J1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. high-voltage-surface-mount-mlcc-250-6000vdc.pdf Description: CAP CER 330PF 500V C0G/NP0 1206
Tolerance: ±5%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 330 pF
товару немає в наявності
VPDD501G331J1GV001E VPDD501G331J1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics high_voltage_surface_mount_mlcc_250_6000vdc-1633745.pdf HI V 1206 330pF 5% 500V