VPDF202W222K1GV001E
VPDF202W222K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
VPDR202W471K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1210 (3225 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.125" L x 0.095" W (3.18mm x 2.41mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.080" (2.03mm)
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 5750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1210 (3225 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.125" L x 0.095" W (3.18mm x 2.41mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.080" (2.03mm), Part Status: Active, Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDF202W222K1GV001E VPDF202W222K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. VPDR202W471K1GV001E Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1210
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Part Status: Active
Capacitance: 2200 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 5
VPDF202W222K1GV001E VPDF202W222K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_high_voltage_capacitors_n7wIImE-3536906.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 1210 2200pF 10% 2KV