VPDP202W222K1GV001E
VPDP202W222K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1808
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1808 (4520 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.085" (2.16mm)
Capacitance: 2200 pF
на замовлення 168 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1808, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1808 (4520 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.185" L x 0.080" W (4.70mm x 2.03mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.085" (2.16mm), Capacitance: 2200 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDP202W222K1GV001E VPDP202W222K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 1808 2200pF 10% 2KV
на замовлення 5419 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 4
VPDP202W222K1GV001E VPDP202W222K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Description: CAP CER 2200PF 2KV X7R 1808
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 2200 pF