VPDR202W103K1GV001E
VPDR202W103K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
e1.php?name=VPDR202W103K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: HV CAP PME 0.01F 2000V 1812 X7R
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: General Purpose
Thickness (Max): 0.118" (3.00mm)
Capacitance: 10000 pF
на замовлення 248000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: HV CAP PME 0.01F 2000V 1812 X7R, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: General Purpose, Thickness (Max): 0.118" (3.00mm), Capacitance: 10000 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDR202W103K1GV001E VPDR202W103K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. e1.php?name=VPDR202W103K1GV001E Description: HV CAP PME 0.01F 2000V 1812 X7R
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: General Purpose
Capacitance: 10000 pF