VPDR202W472K1GV001E
VPDR202W472K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
VPDR202W471K1GV001E
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 14000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 2000V (2kV), Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDR202W472K1GV001E VPDR202W472K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. VPDR202W471K1GV001E Description: CAP CER 4700PF 2KV X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 2000V (2kV)
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 4700 pF
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
VPDR202W472K1GV001E VPDR202W472K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics johanson_high_voltage_capacitors_n7wIImE-3536906.pdf Multilayer Ceramic Capacitors MLCC - SMD/SMT HI V 1812 4700pF 10% 2KV