VPDR501G472K1GV001E
VPDR501G472K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
MLCCS%20250%20-%206%2C000%20VDC.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 4700PF 500V C0G/NP0 1812
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: C0G, NP0
Size / Dimension: 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF
на замовлення 1000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP CER 4700PF 500V C0G/NP0 1812, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: C0G, NP0, Size / Dimension: 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Part Status: Active, Capacitance: 4700 pF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDR501G472K1GV001E VPDR501G472K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. MLCCS%20250%20-%206%2C000%20VDC.pdf Description: CAP CER 4700PF 500V C0G/NP0 1812
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Voltage - Rated: 500V
Applications: SMPS Filtering
Part Status: Active
Capacitance: 4700 pF