VPDR501W473K1GV001E
VPDR501W473K1GV001E Johanson Dielectrics Inc.
johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf
Виробник: Johanson Dielectrics Inc.
Description: CAP CER 0.047UF 500V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Tape & Reel (TR)
Voltage - Rated: 500V
Package / Case: 1812 (4532 Metric)
Temperature Coefficient: X7R
Size / Dimension: 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm)
Mounting Type: Surface Mount, MLCC
Operating Temperature: -55°C ~ 125°C
Applications: SMPS Filtering
Thickness (Max): 0.110" (2.80mm)
Capacitance: 0.047 µF
на замовлення 2000 шт:
Написати відгук
Description: CAP CER 0.047UF 500V X7R 1812, Tolerance: ±10%, Features: High Voltage, Packaging: Tape & Reel (TR), Voltage - Rated: 500V, Package / Case: 1812 (4532 Metric), Temperature Coefficient: X7R, Size / Dimension: 0.177" L x 0.125" W (4.50mm x 3.18mm), Mounting Type: Surface Mount, MLCC, Operating Temperature: -55°C ~ 125°C, Applications: SMPS Filtering, Thickness (Max): 0.110" (2.80mm), Capacitance: 0.047 µF.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPDR501W473K1GV001E VPDR501W473K1GV001E Виробник : Johanson Dielectrics Inc. johanson-high-voltage-capacitors_n7wIImE.pdf Description: CAP CER 0.047UF 500V X7R 1812
Tolerance: ±10%
Features: High Voltage
Packaging: Cut Tape (CT)
Voltage - Rated: 500V
Temperature Coefficient: X7R
Applications: SMPS Filtering
Capacitance: 0.047 µF