VPM12-20800
VPM12-20800 Triad Magnetics
VPM12-20800.pdf
Виробник: Triad Magnetics
Description: PWR XFMR TOROIDAL 250VA CHAS MT
Packaging: Box
Size / Dimension: 123.00mm Dia
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Toroidal
Weight: 5.6 lbs (2.5 kg)
Termination Style: Wire Leads
Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 250VA
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Current - Output (Max): Parallel 41.6A, Series 20.8A
Voltage - Primary: 100V, 120V, 220V, 240V
Height - Seated (Max): 60.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 6V, Series 12V
Center Tap: No
на замовлення 35 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR TOROIDAL 250VA CHAS MT, Packaging: Box, Size / Dimension: 123.00mm Dia, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Toroidal, Weight: 5.6 lbs (2.5 kg), Termination Style: Wire Leads, Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 250VA, Voltage - Isolation: 4000Vrms, Current - Output (Max): Parallel 41.6A, Series 20.8A, Voltage - Primary: 100V, 120V, 220V, 240V, Height - Seated (Max): 60.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 6V, Series 12V, Center Tap: No.
Інші пропозиції VPM12-20800
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPM12-20800 VPM12-20800 Виробник : Triad Magnetics VPM12_20800-844560.pdf Power Transformers MEDICAL GRADE PWR TOROID 12.0VCT@20.8A UL/CE TOROIDAL MOUNT