VPM18-5560
VPM18-5560 Triad Magnetics
VPM18-5560.pdf
Виробник: Triad Magnetics
Description: PWR XFMR TOROIDAL 100VA CHAS MT
Packaging: Box
Size / Dimension: 96.00mm Dia
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Toroidal
Weight: 2.7 lbs (1.2 kg)
Termination Style: Wire Leads
Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 100VA
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Current - Output (Max): Parallel 11.12A, Series 5.56A
Voltage - Primary: 100V, 120V, 220V, 240V
Height - Seated (Max): 52.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 9V, Series 18V
Center Tap: No
Part Status: Active
на замовлення 17 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR TOROIDAL 100VA CHAS MT, Packaging: Box, Size / Dimension: 96.00mm Dia, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Toroidal, Weight: 2.7 lbs (1.2 kg), Termination Style: Wire Leads, Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 100VA, Voltage - Isolation: 4000Vrms, Current - Output (Max): Parallel 11.12A, Series 5.56A, Voltage - Primary: 100V, 120V, 220V, 240V, Height - Seated (Max): 52.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 9V, Series 18V, Center Tap: No, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPM18-5560 VPM18-5560 Виробник : Triad Magnetics VPM18_5560.pdf Power Transformers - Industrial MEDICAL GRADE PWR TOROID 18.0VCT at 5.56A UL/CE TOROIDAL MOUNT