VPM240-15600
VPM240-15600 Triad Magnetics
VPM240-15600.pdf
Виробник: Triad Magnetics
Description: PWR XFMR TOROIDAL 3750VA CHAS MT
Packaging: Bulk
Size / Dimension: 235.00mm Dia
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Toroidal
Weight: 67 lbs (30.4 kg)
Termination Style: Wire Leads
Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 3750VA
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Current - Output (Max): Parallel 31.2A, Series 15.6A
Voltage - Primary: 208V, 240V
Height - Seated (Max): 140.00mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 120V, Series 240V
Center Tap: No
на замовлення 23 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR TOROIDAL 3750VA CHAS MT, Packaging: Bulk, Size / Dimension: 235.00mm Dia, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Toroidal, Weight: 67 lbs (30.4 kg), Termination Style: Wire Leads, Primary Winding(s): Dual, Multiple Taps, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 3750VA, Voltage - Isolation: 4000Vrms, Current - Output (Max): Parallel 31.2A, Series 15.6A, Voltage - Primary: 208V, 240V, Height - Seated (Max): 140.00mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 120V, Series 240V, Center Tap: No.