VPS-2-Q2PSI-20KNN-5
VPS-2-Q2PSI-20KNN-5 Visual Communications Company - VCC
Pushbutton-switches.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PUSHBUTTON SWITCH BLACK 2P SPST
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 10A (AC), 20A (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Snap-In
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm)
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 20.20mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Voltage Rating - AC: 125 V
на замовлення 595 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PUSHBUTTON SWITCH BLACK 2P SPST, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 10A (AC), 20A (DC), Mounting Type: Panel Mount, Snap-In, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Quick Connect - 0.187" (4.7mm), Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 20.20mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Voltage Rating - AC: 125 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPS-2-Q2PSI-20KNN-5 VPS-2-Q2PSI-20KNN-5 Виробник : VCC VPS_2_Q2PSI_20KNN_5.pdf Pushbutton Switches Black 2P SPST 19.8mm Diameter Off-(On) 10A 125VAC, 6A 250V AC, 20A 14VDC, 10A 28VDC .187" QC IP65