Продукція > VCC > VPS-2-S2PPM-12KNN-5
VPS-2-S2PPM-12KNN-5
VPS-2-S2PPM-12KNN-5 VCC
Pushbutton_switches.pdf
Виробник: VCC
Pushbutton Switches Black 2P SPST 12mm diameter Off-(On) 0.2A 250VAC, 0.5A 12VDC solder lug IP65
на замовлення 571 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PUSHBUTTON SWITCH BLACK 2P SPST, Packaging: Bag, Current Rating (Amps): 200mA (AC), 500mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 55°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant, Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 12 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Bag
Current Rating (Amps): 200mA (AC), 500mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 55°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP65 - Dust Tight, Water Resistant
Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 12 V