VPS-2-S2PPM-12KNN-7
VPS-2-S2PPM-12KNN-7 Visual Communications Company - VCC
Pushbutton-switches.pdf
Виробник: Visual Communications Company - VCC
Description: PUSHBUTTON SWITCH BLACK 2P SPST
Packaging: Tray
Current Rating (Amps): 125mA (AC), 100mA (DC)
Mounting Type: Panel Mount, Front
Circuit: SPST-NO
Type: Standard
Switch Function: Off-Mom
Operating Temperature: -25°C ~ 85°C
Termination Style: Solder Lug
Actuator Type: Round, Button
Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof
Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.00mm Dia
Color - Actuator/Cap: Black
Voltage Rating - AC: 250 V
Voltage Rating - DC: 50 V
на замовлення 343 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Написати відгук
Description: PUSHBUTTON SWITCH BLACK 2P SPST, Packaging: Tray, Current Rating (Amps): 125mA (AC), 100mA (DC), Mounting Type: Panel Mount, Front, Circuit: SPST-NO, Type: Standard, Switch Function: Off-Mom, Operating Temperature: -25°C ~ 85°C, Termination Style: Solder Lug, Actuator Type: Round, Button, Ingress Protection: IP67 - Dust Tight, Waterproof, Panel Cutout Dimensions: Circular - 12.00mm Dia, Color - Actuator/Cap: Black, Voltage Rating - AC: 250 V, Voltage Rating - DC: 50 V.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPS-2-S2PPM-12KNN-7 VPS-2-S2PPM-12KNN-7 Виробник : VCC Pushbutton_switches.pdf Pushbutton Switches Black 2P SPST 11.8mm diameter Off-(On) 100mA 50VDC, 400mA 32VAC, 125mA 250VAC solder lug IP67