VPS10-4300
VPS10-4300 Triad Magnetics
VPS10-4300.pdf
Виробник: Triad Magnetics
Description: PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT
Packaging: Box
Size / Dimension: 58.67mm L x 50.80mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Laminated Core
Weight: 1.6 lbs (725.7 g)
Termination Style: Solder, Quick Connect
Primary Winding(s): Dual
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 43VA
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Current - Output (Max): Parallel 8.6A, Series 4.3A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 68.33mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V
Center Tap: No
на замовлення 228 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 43VA CHAS MT, Packaging: Box, Size / Dimension: 58.67mm L x 50.80mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Laminated Core, Weight: 1.6 lbs (725.7 g), Termination Style: Solder, Quick Connect, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 43VA, Voltage - Isolation: 4000Vrms, Current - Output (Max): Parallel 8.6A, Series 4.3A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 68.33mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 5V, Series 10V, Center Tap: No.