VPS16-5000
VPS16-5000 Triad Magnetics
VPS16-5000.pdf
Виробник: Triad Magnetics
Description: PWR XFMR LAMINATED 80VA CHAS MT
Packaging: Box
Size / Dimension: 63.50mm L x 58.67mm W
Mounting Type: Chassis Mount
Type: Laminated Core
Weight: 2.8 lbs (1.3 kg)
Secondary Winding(s): Dual
Power - Max: 80VA
Voltage - Isolation: 4000Vrms
Current - Output (Max): Parallel 10A, Series 5A
Voltage - Primary: 115V, 230V
Height - Seated (Max): 76.20mm
Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V
Center Tap: No
на замовлення 229 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: PWR XFMR LAMINATED 80VA CHAS MT, Packaging: Box, Size / Dimension: 63.50mm L x 58.67mm W, Mounting Type: Chassis Mount, Type: Laminated Core, Weight: 2.8 lbs (1.3 kg), Termination Style: Solder, Quick Connect, Primary Winding(s): Dual, Secondary Winding(s): Dual, Power - Max: 80VA, Voltage - Isolation: 4000Vrms, Current - Output (Max): Parallel 10A, Series 5A, Voltage - Primary: 115V, 230V, Height - Seated (Max): 76.20mm, Voltage - Secondary (Full Load): Parallel 8V, Series 16V, Center Tap: No.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VPS16-5000 VPS16-5000 Виробник : Triad Magnetics VPS16_5000-781414.pdf Power Transformers POWER XFMR 16.0Vct@5.0A UL/CSA/VDE CHASSIS MOUNT/VPS16-5000