VQ3001P-E3 Vishay Siliconix
Виробник: Vishay Siliconix
Description: MOSFET 2N/2P-CH 30V 0.85A
Packaging: Tube
Configuration: 2 N and 2 P-Channel
Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ)
Technology: MOSFET (Metal Oxide)
Power - Max: 2W
Drain to Source Voltage (Vdss): 30V
Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 850mA, 600mA
Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 110pF @ 15V, 150pF @ 15V
Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1Ohm @ 1A, 12V
Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 1mA
Part Status: Obsolete
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: MOSFET 2N/2P-CH 30V 0.85A, Packaging: Tube, Configuration: 2 N and 2 P-Channel, Operating Temperature: -55°C ~ 150°C (TJ), Technology: MOSFET (Metal Oxide), Power - Max: 2W, Drain to Source Voltage (Vdss): 30V, Current - Continuous Drain (Id) @ 25°C: 850mA, 600mA, Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: 110pF @ 15V, 150pF @ 15V, Rds On (Max) @ Id, Vgs: 1Ohm @ 1A, 12V, Vgs(th) (Max) @ Id: 2.5V @ 1mA, Part Status: Obsolete.