VR20AS26F540R
VR20AS26F540R KYOCERA AVX
2239364.pdf
Виробник: KYOCERA AVX
Description: KYOCERA AVX - VR20AS26F540R - TVS-Varistor, 18 V, 26 V, TransGuard, 54 V, Radial bedrahtet, Vielschichtvaristor (MLV)
tariffCode: 85334010
rohsCompliant: YES
Varistor: Vielschichtvaristor (MLV)
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Bauform - Varistor: Radial bedrahtet
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Nennspannung V AC: 18V
Nennspannung, V DC: 26V
euEccn: NLR
Begrenzungsspannung Vc, max.: 54V
Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -
Spitzenenergie (10/1000us): 1.5J
Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 200A
Produktpalette: TransGuard
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Betriebstemperatur, max.: 125°C
на замовлення 783 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 8
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: KYOCERA AVX - VR20AS26F540R - TVS-Varistor, 18 V, 26 V, TransGuard, 54 V, Radial bedrahtet, Vielschichtvaristor (MLV), tariffCode: 85334010, rohsCompliant: YES, Varistor: Vielschichtvaristor (MLV), hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Bauform - Varistor: Radial bedrahtet, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Nennspannung V AC: 18V, Nennspannung, V DC: 26V, euEccn: NLR, Begrenzungsspannung Vc, max.: 54V, Qualifizierungsstandard der Automobilindustrie: -, Spitzenenergie (10/1000us): 1.5J, Spitzenstoßstrom bei 8/20µs: 200A, Produktpalette: TransGuard, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Betriebstemperatur, max.: 125°C.
Інші пропозиції VR20AS26F540R
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VR20AS26F540R VR20AS26F540R Виробник : AVX vras-971549.pdf Varistors 18VAC 26VDC 0.7J 600pF 33 V 54V
на замовлення 637 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
VR20AS26F540R VR20AS26F540R Виробник : KYOCERA AVX vras-3165528.pdf Varistors 18VAC 26VDC 0.7J 600pF 33 V 54V