Продукція > VISHAY > VR25000002204FA100
VR25000002204FA100
VR25000002204FA100 Vishay
vr25vr37vr68.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Glaze 2.2M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
на замовлення 43000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - VR25000002204FA100 - Widerstand für Durchsteckmontage, Metallglasur, 2.2 Mohm, VR25 Series, 250 mW, ± 1%, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Hochspannung, Widerstand: 2.2Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/K, Produktlänge: 7.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VR25 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 1.6kV, Produktdurchmesser: 2.5mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VR25000002204FA100 VR25000002204FA100 Виробник : Vishay vr25vr37vr68.pdf Res Metal Glaze 2.2M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
Кількість Ціна
VR25000002204FA100 VR25000002204FA100 Виробник : Vishay vr25vr37vr68.pdf Res Metal Glaze 2.2M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive Ammo
на замовлення 448 шт:
Мінімальне замовлення: 117
VR25000002204FA100 VR25000002204FA100 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components vr25vr37vr68.pdf Description: RES 2.2M OHM 1% 1/4W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.2 mOhms
VR25000002204FA100 VR25000002204FA100 Виробник : VISHAY 3122655.pdf Description: VISHAY - VR25000002204FA100 - Widerstand für Durchsteckmontage, Metallglasur, 2.2 Mohm, VR25 Series, 250 mW, ± 1%
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Hochspannung
Widerstand: 2.2Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/K
Produktlänge: 7.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VR25 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 1.6kV
Produktdurchmesser: 2.5mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 48 шт:
Мінімальне замовлення: 45
VR25000002204FA100 VR25000002204FA100 Виробник : Vishay / BC Components vr25vr37vr68.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1/4watt 2.2Mohms 1%
Мінімальне замовлення: 15
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 2.2 mOhms
Мінімальне замовлення: 13
на замовлення 448 шт: