Продукція > VISHAY > VR25000004704FA500
VR25000004704FA500
VR25000004704FA500 Vishay
vr25vr37vr68.pdf
Виробник: Vishay
Res Metal Glaze 4.7M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
на замовлення 20000 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - VR25000004704FA500 - Widerstand für Durchsteckmontage, 4.7 Mohm, VR25 Series, 250 mW, ± 1%, Axial bedrahtet, 1.6 kV, tariffCode: 85331000, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: AEC-Q200, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Hochspannung, isCanonical: Y, Widerstand: 4.7Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 1%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/K, Produktlänge: 7.5mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VR25 Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 1.6kV, Produktdurchmesser: 2.5mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (25-Jun-2025).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VR25000004704FA500 VR25000004704FA500 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components vr25vr37vr68.pdf Description: RES 4.7M OHM 1% 1/4W AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Features: Automotive AEC-Q200, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.098" Dia x 0.256" L (2.50mm x 6.50mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 4.7 MOhms
Кількість Ціна
VR25000004704FA500 VR25000004704FA500 Виробник : Vishay vr25vr37vr68.pdf Res Metal Glaze 4.7M Ohm 1% 0.25W(1/4W) ±200ppm/°C Conformal Coated AXL Automotive AEC-Q200 Ammo
VR25000004704FA500 VR25000004704FA500 Виробник : VISHAY vr25vr37vr68.pdf Description: VISHAY - VR25000004704FA500 - Widerstand für Durchsteckmontage, 4.7 Mohm, VR25 Series, 250 mW, ± 1%, Axial bedrahtet, 1.6 kV
tariffCode: 85331000
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Metallschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: AEC-Q200
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Hochspannung
isCanonical: Y
Widerstand: 4.7Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 1%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/K
Produktlänge: 7.5mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VR25 Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 1.6kV
Produktdurchmesser: 2.5mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (25-Jun-2025)
на замовлення 496 шт:
Мінімальне замовлення: 60
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.25W, 1/4W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 4.7 MOhms
Мінімальне замовлення: 14
Мінімальне замовлення: 14