VR37000006204JR500
VR37000006204JR500 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
vr25vr37vr68.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 6.2 MOHM 1/2W 5% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.354" L (4.00mm x 9.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 6.2 mOhms
на замовлення 2993 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RES 6.2 MOHM 1/2W 5% AXIAL, Packaging: Tape & Reel (TR), Power (Watts): 0.5W, 1/2W, Tolerance: ±5%, Features: Automotive AEC-Q200, High Voltage, Pulse Withstanding, Package / Case: Axial, Temperature Coefficient: ±200ppm/°C, Size / Dimension: 0.157" Dia x 0.354" L (4.00mm x 9.00mm), Composition: Metal Film, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, Number of Terminations: 2, Supplier Device Package: Axial, Resistance: 6.2 mOhms.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VR37000006204JR500 VR37000006204JR500 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components vr25vr37vr68.pdf Description: RES 6.2 MOHM 1/2W 5% AXIAL
Packaging: Tape & Reel (TR)
Power (Watts): 0.5W, 1/2W
Tolerance: ±5%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Resistance: 6.2 mOhms