VR68000002205FAC00
VR68000002205FAC00 Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
vr25vr37vr68.pdf
Виробник: Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components
Description: RES 22M OHM 1W 1% AXIAL
Packaging: Tape & Box (TB)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Features: High Voltage, Pulse Withstanding
Package / Case: Axial
Temperature Coefficient: ±200ppm/°C
Size / Dimension: 0.268" Dia x 0.709" L (6.80mm x 18.00mm)
Composition: Metal Film
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 22 mOhms
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 500
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: VISHAY - VR68000002205FAC00 - Widerstand für Durchsteckmontage, 22 Mohm, VR68 Series, 1 W, ± 1%, Axial bedrahtet, 10 kV, tariffCode: 85332900, rohsCompliant: Y-EX, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Metallglasur, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 1W, Widerstandstyp: Hochspannung, Widerstand: 22Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: 1%, Temperaturkoeffizient: 200ppm/K, Produktlänge: 18mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VR68 Series, productTraceability: No, Nennspannung: 10kV, Produktdurchmesser: 6.8mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (07-Nov-2024).
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VR68000002205FAC00 VR68000002205FAC00 Виробник : VISHAY 3926003.pdf Description: VISHAY - VR68000002205FAC00 - Widerstand für Durchsteckmontage, 22 Mohm, VR68 Series, 1 W, ± 1%, Axial bedrahtet, 10 kV
tariffCode: 85332900
rohsCompliant: Y-EX
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Metallglasur
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 1W
Widerstandstyp: Hochspannung
Widerstand: 22Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: 1%
Temperaturkoeffizient: 200ppm/K
Produktlänge: 18mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VR68 Series
productTraceability: No
Nennspannung: 10kV
Produktdurchmesser: 6.8mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (07-Nov-2024)
на замовлення 12 шт:
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 11
VR68000002205FAC00 VR68000002205FAC00 Виробник : Vishay Beyschlag/Draloric/BC Components vr25vr37vr68.pdf Description: RES 22M OHM 1W 1% AXIAL
Packaging: Cut Tape (CT)
Power (Watts): 1W
Tolerance: ±1%
Package / Case: Axial
Composition: Metal Film
Number of Terminations: 2
Supplier Device Package: Axial
Part Status: Active
Resistance: 22 mOhms
на замовлення 112 шт:
Мінімальне замовлення: 4
VR68000002205FAC00 VR68000002205FAC00 Виробник : Vishay / BC Components vr25vr37vr68.pdf Metal Film Resistors - Through Hole 1W 22Mohms 1%