VRB2412LD-30WR3
VRB2412LD-30WR3 Mornsun America, LLC
VRB2412LD-30WR3.html
Виробник: Mornsun America, LLC
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER
Features: Adjustable Output, Remote On/Off
Packaging: Tube
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE, EN, UKCA
Efficiency: 88%
Current - Output (Max): 2.5A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 12V
Part Status: Active
Power (Watts): 30 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV
Standard Number: 62368-1
на замовлення 8 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: ISOLATED MODULE DC DC CONVERTER, Features: Adjustable Output, Remote On/Off, Packaging: Tube, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 80°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, EN, UKCA, Efficiency: 88%, Current - Output (Max): 2.5A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 12V, Part Status: Active, Power (Watts): 30 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV, Standard Number: 62368-1.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VRB2412LD-30WR3 Виробник : HI-LINK VRB2412LD-30WR3.html DC-DC Converte; Isolated; Regulated; Single Output; 30W; 2,5A; 12V; 1,5kV; 18V~36V; -40°C~75°C; EFF 89%; SIMILAR TO: FD30-18S12B3C; VRB2412LD-30WR3; TP30DC24S12WB; VRB2412LD-30WR3 DC VRB2412ld-30wr3 HI