Продукція > MORNSUN > VRB2424LD-50WR3
VRB2424LD-50WR3
VRB2424LD-50WR3 Mornsun
VRB2424LD-50WR3.html
Виробник: Mornsun
DC-DC перетворювач, Кіл. вих. кан. = 1, Uвих1, В = 24, Розм = 50,8 x 25,4 x 11,8 мм, Uвх (max), В = 36, Uвх (min), В = 18, ККД, % = 91, Р, Вт = 50, Тексп, °C = -40...+105, Iвих1, А = 2,083, Uізол., В = 1 500, Uвих, % = 1, Рів. пульс., мВ = 240,... Група т
кількість в упаковці: 38 шт
на замовлення 5 шт:
термін постачання 3 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 38
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: DC DC CONVERTER,50W,24VDC, Packaging: Tube, Features: Adjustable Output, Package / Case: 6-DIP Module, Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm), Mounting Type: Through Hole, Type: Isolated Module, Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating), Applications: ITE (Commercial), Voltage - Input (Max): 36V, Approval Agency: CE, Efficiency: 91%, Current - Output (Max): 2.083A, Voltage - Input (Min): 18V, Voltage - Output 1: 24V, Part Status: Active, Power (Watts): 50 W, Number of Outputs: 1, Voltage - Isolation: 1.5 kV.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tube
Features: Adjustable Output
Package / Case: 6-DIP Module
Size / Dimension: 2.00" L x 1.00" W x 0.46" H (50.8mm x 25.4mm x 11.8mm)
Mounting Type: Through Hole
Type: Isolated Module
Operating Temperature: -40°C ~ 105°C (With Derating)
Applications: ITE (Commercial)
Voltage - Input (Max): 36V
Approval Agency: CE
Efficiency: 91%
Current - Output (Max): 2.083A
Voltage - Input (Min): 18V
Voltage - Output 1: 24V
Part Status: Active
Power (Watts): 50 W
Number of Outputs: 1
Voltage - Isolation: 1.5 kV