VRF150MP
VRF150MP Microchip Technology
77330-vrf150-vrf150mp-datasheet
Виробник: Microchip Technology
Description: RF MOSFET N-CHANNEL 50V M174
Packaging: Box
Package / Case: M174
Current Rating (Amps): 1mA
Frequency: 150MHz
Configuration: N-Channel
Power - Output: 150W
Gain: 11dB
Technology: MOSFET
Supplier Device Package: M174
Part Status: Active
Voltage - Rated: 170 V
Voltage - Test: 50 V
Current - Test: 250 mA
на замовлення 9 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: RF MOSFET N-CHANNEL 50V M174, Packaging: Box, Package / Case: M174, Current Rating (Amps): 1mA, Frequency: 150MHz, Configuration: N-Channel, Power - Output: 150W, Gain: 11dB, Technology: MOSFET, Supplier Device Package: M174, Part Status: Active, Voltage - Rated: 170 V, Voltage - Test: 50 V, Current - Test: 250 mA.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VRF150MP Виробник : Microchip Technology Microchip_Technology_MSCOS10393_1-3502737.pdf RF MOSFET Transistors RF MOSFET (VDMOS) 170 V 150 W 150 MHz M174
на замовлення 43 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
VRF150MP VRF150MP Виробник : Microchip Technology 43077330-vrf150-mp-g-f-pdf.pdf Trans RF FET N-CH 170V 16A 4-Pin Style M-174 Box