VRW25-10MJI
VRW25-10MJI TT ELECTRONICS / WELWYN
2710526.pdf
Виробник: TT ELECTRONICS / WELWYN
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - VRW25-10MJI - Widerstand für Durchsteckmontage, 10 Mohm, VRW Series, 250 mW, ± 5%, Axial bedrahtet, 1.6 kV
tariffCode: 85332100
rohsCompliant: YES
Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet
Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand
hazardous: false
rohsPhthalatesCompliant: YES
Qualifikation: -
Nennleistung: 250mW
Widerstandstyp: Hochspannung
isCanonical: Y
Widerstand: 10Mohm
usEccn: EAR99
Betriebstemperatur, min.: -55°C
Widerstandstoleranz: ± 5%
Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C
Produktlänge: 6.2mm
euEccn: NLR
Produktpalette: VRW Series
productTraceability: Yes-Date/Lot Code
Nennspannung: 1.6kV
Produktdurchmesser: 2.5mm
Betriebstemperatur, max.: 155°C
Produktbreite: -
SVHC: No SVHC (04-Feb-2026)
на замовлення 17050 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 23
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: TT ELECTRONICS / WELWYN - VRW25-10MJI - Widerstand für Durchsteckmontage, 10 Mohm, VRW Series, 250 mW, ± 5%, Axial bedrahtet, 1.6 kV, tariffCode: 85332100, rohsCompliant: YES, Bauform/Gehäuse des Widerstands: Axial bedrahtet, Widerstandstechnologie: Dickschichtwiderstand, hazardous: false, rohsPhthalatesCompliant: YES, Qualifikation: -, Nennleistung: 250mW, Widerstandstyp: Hochspannung, isCanonical: Y, Widerstand: 10Mohm, usEccn: EAR99, Betriebstemperatur, min.: -55°C, Widerstandstoleranz: ± 5%, Temperaturkoeffizient: ± 200ppm/°C, Produktlänge: 6.2mm, euEccn: NLR, Produktpalette: VRW Series, productTraceability: Yes-Date/Lot Code, Nennspannung: 1.6kV, Produktdurchmesser: 2.5mm, Betriebstemperatur, max.: 155°C, Produktbreite: -, SVHC: No SVHC (04-Feb-2026).
Інші пропозиції VRW25-10MJI
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VRW25-10MJI Виробник : Welwyn Components / TT Electronics VRW-1218048.pdf Thick Film Resistors - Through Hole 10M ohm 5% 0.25W High Voltage