Продукція > CHINSAN (ELITE) > VSE1C271MCB6309ER
VSE1C271MCB6309ER
VSE1C271MCB6309ER Chinsan (Elite)
VSE%20Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm
Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm)
Part Status: Active
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 5.8 A @ 100 kHz
на замовлення 750 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 2
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 9mOhm, Lifetime @ Temp.: 5000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.374" (9.50mm), Part Status: Active, Capacitance: 270 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 5.8 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSE1C271MCB6309ER VSE1C271MCB6309ER Виробник : Chinsan (Elite) VSE%20Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 270UF 20% 16V SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Part Status: Active
Capacitance: 270 µF
Voltage - Rated: 16 V