Продукція > CODACA > VSEB0730H-1R2MC
VSEB0730H-1R2MC
VSEB0730H-1R2MC CODACA
VSEB0730H.pdf
Виробник: CODACA
Description: AUTOMOTIVE SMD MOLDING POWER CHK
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Features: Molded Inductors, Automotive Grade Power Inductors
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.311" L x 0.299" W (7.90mm x 7.60mm)
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 4.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 18.2A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm)
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 18.5 A
на замовлення 500 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE SMD MOLDING POWER CHK, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Features: Molded Inductors, Automotive Grade Power Inductors, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.311" L x 0.299" W (7.90mm x 7.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 4.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 18.2A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.118" (3.00mm), Inductance: 1.2 µH, Current Rating (Amps): 18.5 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Mounting Type: Surface Mount
Shielding: Shielded
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 1.2 µH
Current Rating (Amps): 18.5 A