Продукція > CODACA > VSEB0850H-150MC
VSEB0850H-150MC
VSEB0850H-150MC CODACA
VSEB0850H.pdf
Виробник: CODACA
Description: AUTOMOTIVE SMD MOLDING POWER CHK
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.346" L x 0.327" W (8.80mm x 8.30mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 44mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 7.2A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Supplier Device Package: 2-SMD
Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm)
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A
на замовлення 700 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 700
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE SMD MOLDING POWER CHK, Tolerance: ±20%, Features: Molded Inductors, Automotive Grade Power Inductors, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.346" L x 0.327" W (8.80mm x 8.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 44mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 7.2A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Supplier Device Package: 2-SMD, Height - Seated (Max): 0.189" (4.80mm), Inductance: 15 µH, Current Rating (Amps): 8.1 A.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Supplier Device Package: 2-SMD
Inductance: 15 µH
Current Rating (Amps): 8.1 A