VSFB18CC480G-150
VSFB18CC480G-150 Virtium Technology Inc
4pb001-1114-03-storfly-18-product-brief.pdf
Виробник: Virtium Technology Inc
Solid State Drive 1.8in SATA 480Gbyte 6Gbps 4240Mbps Read 3040Mbps Write 5V 2000000h
Написати відгук
Description: SSD 480GB 1.8" MLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 480GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 1.8", Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSFB18CC480G-150 Виробник : Virtium LLC StorFly%C2%AE%2018_Br.pdf Description: SSD 480GB 1.8" MLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 480GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 1.8"