Продукція > VIRTIUM LLC > VSFB18PI032G-110
VSFB18PI032G-110 Virtium LLC
PB001-1114-03-StorFly-18-Product-Brief-V2.pdf
Виробник: Virtium LLC
Description: 1.8" 5MM 3.3V AES-256
на замовлення 2 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Відгуки про товар
Написати відгук
Solid State Drive 1.8in SATA 32Gbyte 6Gbps 5V 2000000h.
Інші пропозиції VSFB18PI032G-110
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSFB18PI032G-110 VSFB18PI032G-110 Виробник : Virtium Technology Inc 4pb001-1114-03-storfly-18-product-brief.pdf Solid State Drive 1.8in SATA 32Gbyte 6Gbps 5V 2000000h
товару немає в наявності
товару немає в наявності
VSFB18PI032G-110 VSFB18PI032G-110 Виробник : Virtium PB001_1114_03_StorFly_18_Product_Brief_V2-1608919.pdf Solid State Drives - SSD 32 GB - 3.3 V