VSFB18PI064G-100
VSFB18PI064G-100 Virtium Technology Inc
4.pdf
Виробник: Virtium Technology Inc
Solid State Drive 1.8in SATA 64Gbyte 6Gbps 2960Mbps Read 2240Mbps Write 3.3V 2000000h
Написати відгук
Description: SSD 64GB 1.8" SLC SATA III, Packaging: Tray, Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 64GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Form Factor: 1.8", Speed - Read: 370MB/s, Speed - Write: 280MB/s, Part Status: Active.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSFB18PI064G-100 VSFB18PI064G-100 Виробник : Virtium LLC StorFly%C2%AE%2018_Br.pdf Description: SSD 64GB 1.8" SLC SATA III
Packaging: Tray
Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 64GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Form Factor: 1.8"