Продукція > VIRTIUM LLC > VSFB18XI480G-150
VSFB18XI480G-150 Virtium LLC
StorFly%C2%AE%2018_Br.pdf
Виробник: Virtium LLC
Description: SSD 480GB 1.8" MLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm
Memory Size: 480GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 1.8"
Part Status: Active
Написати відгук
Description: SSD 480GB 1.8" MLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 78.25mm x 54.00mm x 5.00mm, Memory Size: 480GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 1.8", Part Status: Active.
Інші пропозиції VSFB18XI480G-150
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSFB18XI480G-150 VSFB18XI480G-150 Виробник : Virtium PB001_1114_03_StorFly_18_Product_Brief_V2-1608919.pdf Solid State Drives - SSD 480GB,1.8" (5mm), 3.3V,XE, iMLC, Industrial Temp (-40 to 85 C): 480 GB 3.3 V