VSFB25PC128G-101
VSFB25PC128G-101 Virtium Technology Inc
1.pdf
Виробник: Virtium Technology Inc
SATA Solid State Drive
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 128GB 2.5" SLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm, Memory Size: 128GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: 0°C ~ 70°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5".
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSFB25PC128G-101 Виробник : Virtium LLC Description: SSD 128GB 2.5" SLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm
Memory Size: 128GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: 0°C ~ 70°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"