Продукція > VIRTIUM LLC > VSFB25PI032G-100
VSFB25PI032G-100
VSFB25PI032G-100 Virtium LLC
StorFly%C2%AE25.pdf
Виробник: Virtium LLC
Description: SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm
Memory Size: 32GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"
Speed - Read: 370MB/s
Speed - Write: 280MB/s
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 32GB 2.5" SLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm, Memory Size: 32GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (SLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 370MB/s, Speed - Write: 280MB/s.