VSFB25PI256G-100
VSFB25PI256G-100 Virtium Technology Inc
1.pdf
Виробник: Virtium Technology Inc
Solid State Drive 2.5in SATA 256Gbyte 6Gbps 2960Mbps Read 2240Mbps Write 5V 2000000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSFB25PI256G-100 Виробник : Virtium LLC PB009-1114-03-StorFly-25-Product-Brief.pdf Description: SSD 256GB 2.5" SLC SATA III 5V