Продукція > VIRTIUM > VSFB25XI016G
VSFB25XI016G
VSFB25XI016G Virtium
PB009-1114-03-StorFly-25-Product-Brief-1608966.pdf
Виробник: Virtium
Solid State Drives - SSD 16 GB - 5 V XE,iMLC SSD -40/+85C
на замовлення 1 шт:
термін постачання 21-30 дні (днів)
Кількість Ціна
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 16GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm, Memory Size: 16GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 300MB/s, Speed - Write: 135MB/s.
Інші пропозиції VSFB25XI016G
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSFB25XI016G VSFB25XI016G Виробник : Virtium LLC StorFly%C2%AE25.pdf Description: SSD 16GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm
Memory Size: 16GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"