VSFB25XI240G-150
VSFB25XI240G-150 Virtium Technology Inc
pb009-1114-03-storfly-25-product-brief.pdf
Виробник: Virtium Technology Inc
Solid State Drive 2.5in SATA 240Gbyte 6Gbps 4240Mbps Read 3680Mbps Write 5V 2000000h
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: SSD 240GB 2.5" MLC SATA III 5V, Packaging: Tray, Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm, Memory Size: 240GB, Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC), Type: SATA III, Operating Temperature: -40°C ~ 85°C, Voltage - Supply: 5V, Form Factor: 2.5", Speed - Read: 530MB/s, Speed - Write: 460MB/s.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSFB25XI240G-150 VSFB25XI240G-150 Виробник : Virtium LLC Description: SSD 240GB 2.5" MLC SATA III 5V
Packaging: Tray
Size / Dimension: 100.50mm x 69.85mm x 5.00mm
Memory Size: 240GB
Memory Type: Solid State Drive (SSD) FLASH - NAND (MLC)
Type: SATA III
Operating Temperature: -40°C ~ 85°C
Voltage - Supply: 5V
Form Factor: 2.5"