VSG1C181MCB6357
VSG1C181MCB6357 Chinsan (Elite)
VSG Series.pdf
Виробник: Chinsan (Elite)
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Radial, Can - SMD
Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Operating Temperature: -55°C ~ 105°C
Applications: General Purpose
ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm
Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C
Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm)
Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm)
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 16 V
Ripple Current @ High Frequency: 3.3 A @ 100 kHz
товару немає в наявності
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Radial, Can - SMD, Size / Dimension: 0.248" Dia (6.30mm), Mounting Type: Surface Mount, Type: Polymer, Operating Temperature: -55°C ~ 105°C, Applications: General Purpose, ESR (Equivalent Series Resistance): 22mOhm, Lifetime @ Temp.: 2000 Hrs @ 105°C, Surface Mount Land Size: 0.260" L x 0.260" W (6.60mm x 6.60mm), Height - Seated (Max): 0.236" (6.00mm), Capacitance: 180 µF, Voltage - Rated: 16 V, Ripple Current @ High Frequency: 3.3 A @ 100 kHz.
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSG1C181MCB6357 VSG1C181MCB6357 Виробник : Chinsan (Elite) VSG Series.pdf Description: CAP ALUM POLY 180UF 20% 16V SMD
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Mounting Type: Surface Mount
Type: Polymer
Applications: General Purpose
Capacitance: 180 µF
Voltage - Rated: 16 V