Продукція > CODACA > VSHB0421-4R7MC
VSHB0421-4R7MC
VSHB0421-4R7MC CODACA
VSHB0421.pdf
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 64.5mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 3.3A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm)
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A
на замовлення 50 шт:
термін постачання 21-31 дні (днів)
Кількість Ціна
Мінімальне замовлення: 3
Відгуки про товар
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE POWER INDUCTOR, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.173" L x 0.165" W (4.40mm x 4.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 64.5mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 3.3A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.083" (2.10mm), Inductance: 4.7 µH, Current Rating (Amps): 3.3 A.
Інші пропозиції VSHB0421-4R7MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSHB0421-4R7MC VSHB0421-4R7MC Виробник : CODACA VSHB0421.pdf Description: AUTOMOTIVE POWER INDUCTOR
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 4.7 µH
Current Rating (Amps): 3.3 A