Продукція > CODACA > VSHB0540-6R8MC
VSHB0540-6R8MC
VSHB0540-6R8MC CODACA
VSHB0540.pdf
Виробник: CODACA
Description: AUTOMOTIVE POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Tape & Reel (TR)
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 155°C
DC Resistance (DCR): 56.6mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 5.4A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm)
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A
Написати відгук
Description: AUTOMOTIVE POWER INDUCTOR, Tolerance: ±20%, Packaging: Tape & Reel (TR), Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.217" L x 0.205" W (5.50mm x 5.20mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 155°C, DC Resistance (DCR): 56.6mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 5.4A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.157" (4.00mm), Inductance: 6.8 µH, Current Rating (Amps): 3.9 A.
Інші пропозиції VSHB0540-6R8MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSHB0540-6R8MC VSHB0540-6R8MC Виробник : CODACA VSHB0540.pdf Description: AUTOMOTIVE POWER INDUCTOR
Tolerance: ±20%
Packaging: Cut Tape (CT)
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 6.8 µH
Current Rating (Amps): 3.9 A