Продукція > CODACA > VSHB0645-680MC
VSHB0645-680MC
VSHB0645-680MC CODACA
VSHB0645.pdf
Виробник: CODACA
Description: FIX IND 68UH 1.8A 320MOHM SMD
Packaging: Tape & Reel (TR)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Size / Dimension: 0.281" L x 0.260" W (7.15mm x 6.60mm)
Type: Molded
Operating Temperature: -55°C ~ 165°C
DC Resistance (DCR): 320mOhm Max
Ratings: AEC-Q200
Current - Saturation (Isat): 2.1A
Material - Core: Alloy Powder
Inductance Frequency - Test: 100 kHz
Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm)
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A
Написати відгук
Description: FIX IND 68UH 1.8A 320MOHM SMD, Packaging: Tape & Reel (TR), Tolerance: ±20%, Package / Case: Nonstandard, Size / Dimension: 0.281" L x 0.260" W (7.15mm x 6.60mm), Mounting Type: Surface Mount, Shielding: Shielded, Type: Molded, Operating Temperature: -55°C ~ 165°C, DC Resistance (DCR): 320mOhm Max, Ratings: AEC-Q200, Current - Saturation (Isat): 2.1A, Material - Core: Alloy Powder, Inductance Frequency - Test: 100 kHz, Height - Seated (Max): 0.177" (4.50mm), Inductance: 68 µH, Current Rating (Amps): 1.6 A.
Інші пропозиції VSHB0645-680MC
Фото Назва Виробник Інформація Доступність
Ціна
VSHB0645-680MC VSHB0645-680MC Виробник : CODACA VSHB0645.pdf Description: FIX IND 68UH 1.8A 320MOHM SMD
Packaging: Cut Tape (CT)
Tolerance: ±20%
Package / Case: Nonstandard
Type: Molded
Ratings: AEC-Q200
Material - Core: Alloy Powder
Inductance: 68 µH
Current Rating (Amps): 1.6 A